LOGIN
ورود به سامانه کاربران
Avatar
هنوز ثبت نام نکردی؟

عضویت در جوملاشاپ رایگان می باشد شما هم اکنون می توانید ثبت نام نمایید.

ریست نمودن رمز عبور - یاد آوری رمز عبور

نام کاربری
گذرواژه
ورود مرا ذخیره کن

با حضور رئیس پلیس راهور استان کرمان، رضا سالاری‌نژاد به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان رفسنجان معرفی شد.

صبح امروز با حضور رئیس پلیس راهنمایی رانندگی استان کرمان، رضا سالاری‌نژاد به عنوان رئیس پلیس راهور رفسنجان معرفی شد و از زحمات علی‌اکبر نصیری تقدیر به عمل آمد.

فرماندار رفسنجان در این آیین اظهار داشت: این جلسه مربوط به تقدیر از خدمات یکی از سربازان نظام جمهوری اسلامی است و بنا به تدبیر و کارآمدی وی در جایگاه بزرگتری خدمات ارائه دهد.

حمید ملانوری افزود: امنیت یکی از مولفه‌هایی است که جامعه به شدت به آن نیاز دارد و به امنیت و سلامت در نظام جمهوری اسلامی توجه ویژه شده‌است.

وی بیان داشت: امروز بهترین وضعیت امنیت در منطقه از آن کشور ایران است‌ و به برکت این نظام و تلاش نیروهای امنیتی، امنیتی بسیار خوبی در کشور حاکم است.

ملانوری با اشاره به وضعیت شهرستان‌های استان کرمان خاطر‌نشان کرد: تمام مواردی که مربوط به رفسنجان است نتیجه داده و نشان از پای کار بودن نیروی انتظامی دارد.

این مسئول ادامه داد: باید تلاش بیشتری شود که حتی سارقی جرأت نکنند دست به سرقت بزنند، فرهنگ‌سازی شود، مردم مراقب باشند ‌و خودشان در امنیت شهرستان سهیم باشند.

فرماندار ویژه رفسنجان گفت: در بحث سلامت بزرگترین کار در نظام جمهوری اسلامی در حال انجام است و همه مردم ایران از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

وی متذکر شد: نصیری انسانی خبره و لایق بود و در شورای ترافیک گره‌های خیلی بزرگی در شهرستان را باز کرد و فعالیت رضایت‌بخشی در دوران خدمت خود در رفسنجان داشت.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

Attachments

Location

امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد